Kde nás najdete?

Pohádkovou Panenskou najdete v malebné obci Panenská (7 km od města Jemnice, okr. Třebíč). Celý areál se nachází u horního rybníka za dětským hřištěm. Zde najdete infobudku, kde získáte potřebné informace a materiály k absolvování jednotlivých aktivit na naší stezce. Pohádková stezka a další aktivity jsou přehledně značeny šipkami, které začínají na dětském hřišti a vedou Vás do přilehlého lesa.

49.0017022N, 15.4993536E

Zadejte GPS souřadnici a trefte k nám na první dobrou.

Jak se k nám dostanete?

Pohádkovou Panenskou najdete v malebné obci Panenská (7 km od Města Jemnice, okr. Třebíč). Celý areál se nachází u horního rybníka za dětským hřištěm. Zde najdete infobudku, kde získáte potřebné informace a materiály k absolvování jednotlivých aktivit na naší stezce. Pohádková stezka a další aktivity jsou značeny přehledně šipkami, které začínají na pohádkovém hřišti a vedou Vás do přilehlého lesa.

49.0017022N, 15.4993536E

Zadejte GPS souřadnici a trefte k nám na první dobrou.

Máte nějaké dotazy?

V případě dotazů, námětů či připomínek nám zanechte vzkaz.

Jak se k nám dostanete?

Autem

Po příjezdu do obce sledujte navigační směrovky, které vás zavedou na parkoviště. Odtud je výchozí místo pro všechny aktivity. 

Autobusem

Pro organizované skupiny, které využijí dopravu autobusem, je zajištěno parkování u kulturního domu na zpevněné ploše. 

Na kole/koloběžce

Přijedete-li do Panenské na kole či koloběžce, můžete využít úschovnu kol, která je Vám k dispozici v rámci certifikace Cyklisté vítáni zdarma. Najdete ji na dětském hřišti u infobudky.

Veřejná doprava

K Vašemu výletu do Pohádkové Panenské lze využít i veřejnou dopravu – autobus. Autobusová zastávka je v obci u kulturního domu. Od prvního zastavení pohádkové stezky je vzdálena cca 300m.

Mapa větší

Kde zaparkujete?

Parkování je možné u kulturního domu (cca. 300 m od prvního zastavení pohádkové stezky) nebo přímo u prvního zastavení pohádkové stezky na travnatém parkovišti.

Parkování je zdarma.

Řidiče autobusů prosíme, aby po vyložení výletníků parkovali autobusy u kulturního domu na zpevněné ploše.

Mapa obce